HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamız, 2014 Şubat ayında bölgedeki Profesyonel Hizmet eksikliğini gidermek için kurulmuştur.

Öncesinde Seçkin Havalandırma adı altında sektörde 25 yıl hizmet vermiş bir İstanbul firmasıdır.

Ağır Sanayinin İstanbuldan çıkarılması ve bu bölgelere intikaliyle memleketimiz olan topraklara kesin dönüş yaptık ve bu bölgede Havalandırma, İklimlendirme Sistemleri ve Endüstriyel Sistem Kurulumlarının imalatını ve montajını gerekli yönetmelikler ve kalite standartlarımız dahilinde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek ifa etmeye çalışıyoruz.

Unutmayın ki;

Ağır Sanayi'deki %20 hata payı sayesinde bölgedeki sektör; göz kararı iş yapmaya çalışan, başladığı işi bitiremeyen, işin gerektirdiği tecrübe ve mühendislik bilgiler olmaksızın işvereni maddi-manevi sıkıntıya düşüren şahıs ve firmalarla dolmuştur.

Lütfen, keşif için görüştüğünüz şahıs ve firmalardan istek ve ihtiyacınızı karşılayacak sistem kurulumunun mühendislik hesaplamalarını talep ediniz.

istek ve ihtiyacı karşılacak bir sistem kurulumu; mekanın kısa kenar, uzun kenar ve yükseklik çarpımının mekanın kullanımına bağlı olarak saatteki çevrim sayısı ile çarpımıyla bulunur. Buna göre ihtiyacı karşılayacak cihaz kapasitesi metreküp ve basınç cinsinden hesaplanır.  cihaz kapasitesine uygun kanal içi hava hızı hesaplamasına göre kanal ebatlandırması ve ebata uygun sac kalınlığı seçimine bağlı olarak kurulacak sistemin maliyeti değişir. 

görüldüğü gibi en basit sistem kurulumları bile mühendislik hesaplar dahilinde yapılır.. Hal böyle iken lütfen, işinizi güvenilir firmalara emanet ediniz.

Bilinçli Tüketiciler olmanız gayretiyle, Ticari gücümüzü ve tecrübelerimizi her anlamda kullanmaktan asla geri durmayacağız.

Saygı ve Sevgilerimizle;

 

Koray TEKİRDAĞ.